BİZ KİMİZ?

ARSİS, siz değerli iş ortaklarımıza en kaliteli hizmeti sunabilmek amacı ile güleryüzlü personeli ve en hızlı servis ağını kendine prensip edinen uzman bir kadro ile 2012 yılında faaliyetine başlamıştır. Arıtma, serinletme,ısıtma ve diğer bir uzmanlık alanı olan ARSİS KİMYA olarak seçkin bir kalite anlayışı ile günümüzde sektöründeki  liderlik flamasını gururla dalgalandırmaktadır.

 

ARSİS NE YAPAR?

ARSİS ısıtma ve serinletme olarak gerekli bütün ihtiyaçlara çözüm bulabilen arge ekibiyle halka açık mekanların açık/kapalı alanları depo fabrikalar sera ve bilimum zirai faaliyetlerde ortam ısıtma  ve  serinletme işlemlerinin yanı sıra içme suyu arıtmada akla ilk gelen çözüm ortağı olması ile her geçen gün müşteri memnuniyetini artırarak ivme kazanan sektörün öncülüğünü tek başına sırtlayan bir takım arkadaşıdır.

 

ARSİS'İN OLMAZSA OLMAZLARI

ARSİS olarak olmazsa olmazımız memnuniyettir. Kıymetli müşterilerimize sunduğumuz çözümlerde her zaman ihtiyac göz önünde bulundurulup en etkili çözümü en doğru şekilde projelendirmek önceliğimizdir. Bu önceliğimiz neticesinde mutlu müşterilerimizle kurduğumuz ARSİS  ailesinin büyüyüp gelecek nesillerin gönüllerine girecek koca bir çınar olması ise en hassas hedefimizdir.